Spoločnosť Apple je známa predovšetkým pre svoje neuveriteľné produkty, avšak sú tu aj iné veci, ktoré vedia používateľov pekne potešiť. Patrí medzi ne napríklad aj prístup personálu v obchodoch Apple Store alebo Apple Online Store. Práve tu sa ukázala veľkorysosť, keď si jeden zákazník v posledný deň predaja objednal 27″ iMac, no Apple mu poslalo novší model z retina displejom, ktorý sa už predával za rovnakú cenu!

Výmena

Apple v utorok predstavilo úplne nový iMac s 5K retina displejom, ktorý je ešte dostupnejší ako jeho drahší a výkonnejší model. Toto zariadenie nahradilo v podstate starý dobrý 27″ iMac a spoločnosť ho zaradila do ponuky ešte v deň, keď ho predstavila. Jeden z fanúšikov spoločnosti si zakúpil ešte starý 27″ iMac v deň, kedy na trh prišla nová verzia s 27″ 5K displejom za v podstate rovnakú cenu. Určite by nejedného z nás veľmi nahnevalo, keby si kúpil starý produkt za cenu nového, ktorý ho má nahradiť už o pár hodín, no nevieme o tom. Spoločnosť Apple si však zákazníkov váži a záujemcovi o starý Mac zaslalo e-mail, v ktorom ho upozornilo, že medzičasom vyšiel nový iMac s 5K retina displejom a vzhľadom na rovnakú cenu mu objednávku vymenili.

Tomuto hovoríme veľkorysosť a najmä špičkový prístup k zákazníkovi, vďaka ktorému si nás všetkých Apple získal!

iMac - svetapple.sk
iMac – svetapple.sk

 

Prečítajte si tiež  Blížia sa zlé časy? Apple bude na budúci rok viac šetriť. Firma pripravuje tvrdé opatrenia.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.