MacBook Air s procesorom M1 je jeden z najlepších kompaktných počítačov, aký si v súčasnosti môžete na našom trhu zaobstarať. Zariadenie má nádherný dizajn, kvalitný Retina displej, obrovskú porciu výkonu a hlavne veľmi dlhú, až 18 hodinovú výdrž batérie. Je to ideál či už pre študenta alebo do kancelárie. Čo však jeho cena? U viacerých predajcov je tento počítač vo veľkom zvýhodnení, pričom najväčšie zľavy na MacBook Air M1 nájdete tu. Niektoré sa pohybujú v stovkách eur.

Aby sme boli konkrétnejší, spoločnosť Apple toto zariadenie stále predáva za štandardných 1 199 € no v ponukách e-shopov sa stretávame už dlhšiu dobu s výrazne nižšími sumami. Najskôr to bolo u autorizovaných predajcov 1 129 €, neskôr 1 049 € a teraz má napríklad spoločnosť m:zone MacBook Air M1 už od 999 €, čo si viete overiť tu. Navyše, v ponuke nájdete aj iné firmy, ktoré predávajú tento počítač výhodnejšie. Výber je teda len a len na vás.

A ak sa pýtate, či sa MacBook Air M1 oplatí aj v roku 2023, odpoveď je jednoznačne áno. Hoci ide o starší model, ktorý má už dokonca aj nástupcu s procesorom M2 – najlepšie ceny na nákup MacBooku Air M2 nájdete tu, zariadenie určite nepatrí do starého železa.

MacBook Air z roku 2020 je stále nadštandardne výkonný a ponúka všetky benefity, na ktoré sme pri počítačoch od spoločnosti Apple zvyknutí. Investíciu na úrovni 999 € teda určite neoľutujete.

A pokiaľ vás ponuka zaujala, určite si nezabudnite na Loopi.sk objednať aj kvalitný matný transparentný kryt, ktorý zabráni škrabancom či iným poškodeniam. Jeho cena je len 19,99 € a zaplatiť zaň môžete aj cez Apple Pay.

MacBook Air M1
Zdroj: YouTube / Arthur Winer (úprava redakcie)

Na záver stojí za zmienku aj to, že keď si dnes kúpite MacBook, jeho hodnota bude klesať oveľa pomalšie, ako podobný počítač od konkurenčného výrobcu. Apple je veľmi žiadaná značka a preto si jej produkty extrémne držia cenu.

Koniec koncov, overiť si to môžete aj prostredníctvom nášho bazáru, kde dnes nájdete skoro 700 inzerátov. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  AirTag je neuveriteľne lacný: Obľúbený lokátor kúpite za super cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -