V prípade, že hľadáte výkonný počítač s dlhou výdržou batérie, pravdepodobne si nemôžete vybrať nič lepšie, ako MacBook Air s procesorom M1. Toto zariadenie Apple predstavilo ešte v roku 2020 a od tej doby si ho zaobstarali milióny ľudí. Okrem elegantného hliníkového tela a veľmi kvalitného Retina displeja s vysokým rozlíšením, ponúka aj snímač odtlačkov prstov Touch ID, obľúbenú klávesnicu s nožnicovým systémom a konfiguráciu v troch odlišných farbách. Ak sa teda niekde objaví za nízku cenu, je to skôr vzácnosť.

No a čo cena? Apple ju stanovilo na hranici 1 199,00 €, čo je z nášho pohľadu férová ponuka. Nakoľko však ide o starší počítač, vy ho môžete získať v príjemnej zľave už za 970 €.

V prípade, že by sa vám najlacnejší predajcovia nepozdávali, nejde o jediné spoločnosti, od ktorých si môžete kúpiť úplne nový MacBook Air M1 za nízku cenu. Tento počítač totiž zľavnili aj niektorí autorizovaní predajcovia Apple, pričom stále ušetríte zaujímavú čiastku. Za 256 GB model zaplatíte napríklad 1 059 €, pričom po odpočítaní DPH vás toto zariadenie vyjde len na 882 €. A to stojí za zváženie.

Za zmienku stojí, že MacBook Air M1 je perfektným počítačom do školy, do práce alebo na domáce použitie. Vďaka jeho nízkej hmotnosti sa vám bude ľahko prenášať z miesta na miesto a rovnako sa môžete spoľahnúť na primeranú odolnosť jeho pevnej konštrukcie.

Do pozornosti však dávame, že ponuka väčšinou plateí len na obmedzený čas, respektíve do vypredania zásob. Ak teda máte záujem o MacBook Air M1, poponáhľajte sa. Takto lacno nemusí byť dostupný už o niekoľko hodín.

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  m:zone pripravuje Black Friday. Niektoré produkty zakúpite veľmi výhodne.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here