Microsoft nám včera predstavil dlho očakávanú novinku, ktorá je všeobecne známa ako Windows 10. Tento nový operačný systém si získal okamžite svoje publikum a my musíme povedať, že vďaka jeho novinkám to bolo maximálne oprávnené. Každopádne, na predstavovaní to nevyzeralo celkom tak, že by novinári používali zariadenia spoločnosti Microsoft ale naopak sa to v sále hemžilo „Jablkami“!

Sála plná Jabĺk!

Nie, samozrejme nemyslíme tie jablká, ktoré bežne konzumujeme ale naopak tie, o ktorých píšeme. Hovoríme konkrétne o Macoch, ktorým na zadnej strane svieti logo spoločnosti Apple a ako sa na včerajšom evente ukázalo, medzi novinármi sú MacBooky veľmi obľúbené. Ich množstvo v sále totiž výrazne predbehlo množstvo konkurenčných počítačov a tak mohol včerajší event pripomínať „Jablkový sad“, veď čo vám budeme rozprávať, pozrite sa sami!

- Reklama -
Macbooky - svetapple.sk
Macbooky – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.