Apple predstavilo svoj prvý počítač Macinstosh ešte v roku 1984. Na tú dobu to bolo poriadne pokrokové zariadenie, no zo začiatku nenarazilo na úspech, pre jeho vysokú cenovku, ktorú si ľudia skrátka nemohli dovoliť zaplatiť. Neskôr ale prišli nové verzie, počítač časom zmenil názov na iMac a prišiel aj prenosný model, ktorý dnes voláme MacBook. Pozri sa na 9 vydarených ilustrácií, ktoré sú vlastne takým prierezom do histórie týchto počítačov. Vznikli pre magazín Mac Format ako nálepky a dostupné sú aj ako obrázky!

Ilustrácie plné Macov

Ilustrovať vie každý, ale ak chce byť niekto originálny, musí mať na to určitý spôsob. Najnovšie ilustrácie, ktoré si pozrieme, nám krásne zachytávajú všetky dôležité Macy, ktoré boli kedy predstavené. Obrázkov je celkovo 9 a každý jeden je naozaj nádherne spracovaný.

- Reklama -

Všetky tieto obrázky boli priložené k magazínu Mac Format Magazine ako voľná príloha. Ako sa ale ukázalo, oplatilo sa ich vypustiť do sveta. O tieto ilustrácie sa postaral šikovný umelec, Rod Hunt, ktorý pracuje ako grafický dizajnér.

Na obrázkoch nižšie si môžeš všetky tieto ilustrácie prezrieť, prípadne aj stiahnuť a použiť ako nálepku. Treba si ju iba nikde skočiť dať vytlačiť. Čo na to hovoríš? Nám sa nápad s takouto ilustráciou veľmi páči a boli by sme radi, keby sme sa ešte dočkali niečoho podobného aj v budúcnosti, možno však s iným produktom. Žeby iPhone, iPad?

Mac - svetapple.sk

Mac - svetapple.sk

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here