Jeden z najpopulárnejších MacBookov vôbec s názvom Air sa čoskoro dočká svojej výraznej modernizácie. Ešte pred ňou sa však Jablková spoločnosť pokúša dopredať posledné kusy aj formou takejto reklamy z názvom Stickers.

Stickers

V novej reklame už klasicky Apple stavil na pocity a vzťah k jednotlivému zariadeniu. Preto v nej nenájdeme napríklad technické špecifikácie alebo iné informácie, ktoré nám môžu MacBook priblížiť. Všetko čo v reklame nájdete je len počítač, na ktorom je množstvo samolepiek. Nájdu sa tu dokonca aj také ako Homer Simpson či Hello Kitty. Na konci reklamy sa nachádza krátky ale výstižný slogan „The Notebook People Love“. Zdá sa, že sa Apple aj pri tejto propagande riadil heslom „v jednoduchosti je krása“, pretože výsledkom je naozaj skvelá reklama, ktorá minimálne na nás v redakcií veľmi zapôsobila!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.