Apple predstavil po boku novej, v poradí už štvrtej beta verzie operačného systému iOS 8, aj novú Developer Preview verziu OS X Yosemite.

OS X Yosemite Developer Preview 4

V novinke uvidíme napríklad iTunes 12, ktorý dostal aktualizáciu v podobe celkového dizajnového prevedenia OS X Yosemite. Všetko však ostalo na svojom mieste tak ako pred tým, takže vývojárom, ktorí systém testovali aj v doterajších verziách problém robiť rozhodne nebude.

screen-shot-2014-07-21-at-10-19-35-am
iTunes 12 – svetapple.sk

Aj pre bežných používateľov!

Apple plánuje tiež Public Preview verziu, a chce tak uvoľniť svoju testovaciu verziu OS X Yosemite aj bežným používateľom, nie len vývojárom. Spraví tým podobný krok ako konkurenčná spoločnosť Windows, ktorá podobné Public verzie poskytuje už od čias Windows Vista. Podľa všetkých informácií ju Jablková spoločnosť vypustí už tento mesiac (v prípade problémov budúci).

Prečítajte si tiež  Čo Apple predstaví v roku 2017?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.