Spločnosť Apple predstavila nový OS X El Capitan, ktorý zas toľko noviniek neprináša. Áno, niečo sa tu nájde, ale ani zďaľeka tu nie je toho toľko, ako tomu bolo minulý rok po predstavení OS X Yosemite. Každopádne, Apple sa zameral hlavne na výkon počítačov ,avšak niekoľko nových funkcií predsa len pridal. Pozri si krátke video, ktoré ti ukáže, aké novinky to sú!

Zlepšenie výkonu

Apple sa pokúsilo vytvoriť počítačový operačný systém, ktorý bude tým najstabilnejším vo svojej histórii. Má byť dokonca lepší ako legendárny OS X Snow Leopard a keďže by sme niečo podobné uvítali, určite Apple držíme v tomto smere palce. Na svete je už beta verzia nového systému a aj keď sa z nej nedá úplne tak vyčítať rýchlosť a stabilita, keďže systém je len v rannej fáze, nachádzajú sa tu už všetky novinky, ktoré sme mohli vidieť na pondelňajšej Keynote. Poď sa teda s nami pozrieť na všetko to, čo ti ponúkne novinka OS X El Capitan!

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.