Každoročný výpredaj Black Friday je tu. Ak hľadáte lacný operačný systém Windows, kancelársky balík MS Office, prípadne ďalší užitočný počítačový softvér, pomôžeme vám. V rámci akcie Black Friday na Godeal24 ušetríte aj 90 % z plnej ceny.

Ak ste niekedy uvažovali o kúpe Windowsu 10 Pro alebo MS Office 2021 Pro z oficiálneho obchodu spoločnosti Microsoft, určite viete, že by vás to stálo stovky eur. Black Friday na Godeal24 vám ale umožní kúpiť originálny a doživotný kľúč pre MS Office 2021 Pro len za 24,25 €.

A ak máte viac počítačov alebo nakupujete s priateľmi, odporúčame vám kúpiť si 5 kusov MS Office 2021 Pro v balíku už za 13 € / PC. Godeal 24 poskytuje počas inštalácie a používania technickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a sľubuje doživotný popredajný servis! Skutočne sa teda nie je čoho báť.

Kúpte s iWindows 10 alebo MS Office 2021 za vynikajúcu cenu v rámci akcie Black Friday
Zdroj: Godeal24

Najnižšia cena za celý rok! Originálny MS Office 2021 kúpite od 13,05 €

Microsoft Office pre počítače MAC

Akciu Black Friday môžete využiť aj na aktualizáciu operačného systému svojho počítača. Hoci je Windows 11 na trhu už viac ako rok, Windows 10 si stále pochvaľuje drvivá väčšina používateľov. Práve teraz kúpite Windows 10 Pro len za 7,25 €, čo je najnižšia cena tohto roka!

Limitovaná ponuka: Originálny Windows 10 Pro od 5,62

Prečítajte si tiež  macOS Monterey čelí ďalšej vlne problémov. Tentokrát je na vine preťažovanie pamäte

62% zľava na balíky Windows + Office (použite kód: GG62)

50% zľava na ďalšie produkty Windows! (Použite kód: GG50)

Godeal24 je profesionálny internetových obchod s rozsiahlym katalógom 100 % zaručených a legálnych digitálnych licencií. Kvalitný softvér môžete vďaka tomu získať s viac ako 80 % zľavou. Zaujať by vás preto mohli nie len obľúbené operačné systémy Windows a kancelársky balík Office, ale aj praktickejší softvér pre počítače a mobilné nástroje, ako napríklad séria IOBIT, softvér Ashampoo, Disk Drill a mnohé iné.

Ďalšie počítačové nástroje: Skvelé ceny za skvelé produkty

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -