S AirPods zaplávala závod, zabudla ich v ušiach.


Apple AirPods sú fantastický produkt. Po celom svete je mimoriadne populárny a drží si perfektný podial na trhu medzi Bluetooth zariadeniami. Problémom týchto slúchadiel je ale fakt, že nie sú vodeodolné. Na to ale nemyslela argentínska plavkyňa. S AirPods zaplávala závod a pokorila osobný rekord.
Nadpis

Plávanie je tak ako akýkoľvek iný šport mimoriadne populárny medzi ľuďmi. V dnešnej dobe je už pre väčšinu športovcov samozrejmosť pustiť si kvalitnú hudbu počas výkonu. Problémom môže ale byť práve voda, ktorá pre slúchadlá nie je práve priateľská. Okrem toho, že kvôli nej nemusia fungovať správne, môže ich aj trvalo poškodiť a to nikto z nás nechce.

- Reklama -
S AirPods zaplávala závod. Urobila osobný rekord. - svetapple.sk
AirPods sa dajú zabudnúť. Sú veľmi pohodlné…- svetapple.sk

Aj preto sa už špekuluje nad tým, že spoločnosť Apple predstaví tretiu generáciu bezdrôtových slúchadiel práve s rozšírenou vodeodolnosťou aby sa dali používať napríklad aj v bazéne, druhá generácia nič také neobsahuje a presne preto sa nemá pri plávaní používať. Ako sa však ukázalo, ich ergonomika je tak dokonalá, že človek zabudne na to, že ich má v ušiach tak ako to bolo aj v tomto prípade.

Zaplávala osobný rekord

Na medzinárodnom závode vo Francúzsku sa objavila aj istá plavkyňa z Argentíny, ktorá skočila do bazéna a pokorila svoj osobný rekord. Nebolo by na tom možno nič zvláštne, keby na miesto špuntov do uší nepoužila práve slúchadlá Apple AirPods. Keď skočila do vody, nepočúvala žiadnu hudbu, podľa všetkého jednoducho pred závodom zabudla, že ich má práve na ušiach a počas plávania si to neuvedomila. Samozrejme, to, že mala slúchadlá určite nemalo žiaden priamy vplyv na to či pokorila alebo nepokorila svoj rekord.

S AirPods zaplávala závod. Urobila osobný rekord. - svetapple.sk
Argentínka sa po závode nestačila čudovať, čo to má v uchu – svetapple.sk

Urobila tým ale pomerne veľký mediálny boom, nakoľko sa po závode začudovane na svoje mokré slúchadlá pozerala. Žiaľ plavkyňa po tejto udalosti neprezradila, či jej AirPods fungujú alebo nie. Na druhú stranu ale existujú videá na YouTube, ktoré preukazujú, že AirPods skutočne torchu vody znesú. Kto by to chcel ale riskovať však? Dôležité pre plavkyňu je momentálne to, aby nabudúce nezabudla a hlavne to, že s AirPods zaplávala závod, v ktorom prekonala sama seba. Gratulujeme a dúfame, že so slúchadlami je všetko v poriadku.

S AirPods zaplávala závod. Urobila osobný rekord. - svetapple.sk
S AirPods zaplávala závod. Urobila osobný rekord. – svetapple.sk

zdroj: cultformac.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJcultformac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.