V Ukrajine v súčasnosti nie je práve ideálna situácia pre pokojný život. V podstate ide o vojnu, no malá skupinka, ktorá si hovorí Brunettes Shoot Blondies sa rozhodla, že aj napriek veľmi nepriaznivej politickej situácii vytvoria krátky videoklip, ktorý bude prebiehať medzi displejmi iPhonov, iPadov, iPodu, či Macbookov!

Príbeh lásky

Táto skupinka ľudí sa rozhodla, že sa naozaj potrápia a vytvoria spolu jedinečné video, ktoré bude vytvorené pomocou 14 displejov nejakých Apple výrobkov. Tak tu napríklad môžme vidieť minimálne 6 iPhonov, 1 iPod, 3 iPady či 4 Macbooky, čo myslíme, že je dosť na to, aby to mohlo skomplikovať situáciu a zároveň vytvoriť jedinečnosť tohto videa. Pozrite si teda tento krátky príbeh lásky, ktorý sa na prvý pohľad môže zdať ako jednoducho vytvorený, no v skutočnosti sa za ním skrývajú hodiny ak nie dokonca dni práce!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.