Všetci sa momentálne vysmievajú Jablkovej spoločnosti, konkrétne ich najväčšiemu smartfónu iPhonu 6 Plus, ktorý ponúka 5,5″ displej. Problémom je starý dobrý #bandgate, ktorý momentálne oživil celý svet. Ani nerátam, koľko asi paródií muselo vzniknúť s ohnutým iPhonom, no zdá sa, že sa karta obracia! Ohol sa aj Samsung Galaxy Note 4!

Nový dizajn

Určite vás ako prvé napadla otázka „ako sa dá plastový telefón ohnúť?“ My vám na ňu veľmi rýchlo odpovieme. Totiž, v Južnej Kórei si po siedmych rokoch uvedomili, že používatelia iOS nemajú radi ich smartfóny preto, že sú jednoducho plastové (a majú TouchWiz) , čo určite nie je to najexkluzívnejšie spracovanie. Rozhodli sa preto, že rozbehnú svoju éru hliníkových smartfónov, kde začali pri svojom Galaxy Aplha. Hliníkový rámik zdedil aj najväčší Note 4. generácie, na čo zdá sa celkom doplatil!

unnamed
Samsung má problémy s medzierkou medzi displejom a hliníkovým šasi zariadenia! – svetapple.sk

Samsung Galaxy Note 4 sa ohol!

Všetko sa to začalo niekoľkými sťažnosťami na fórach. Ľudia boli nespokojní s veľkou medzierkou medzi displejom a kovovým rámikom, no a potom sa stalo toto. Telefón sa rozhodol voči ohybnosti otestovať človek, ktorý ako prvý ohol iPhone 6 Plus. A ako to dopadlo? No môžme vám povedať, že budete mať radosť. Spoločnosť, ktorá dokáže skritizovať Apple absolútne za všetko (aj tak jej to nič nepomôže), má rovnaký problém, a tak pravdepodobne reklamu, kde bude spomenutý #bandgate v súvislosti s Apple neuvidíme 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.