Každý, kto používa kancelársky balík Microsoft Office alebo operačný systém Windows, si v poslednom čase všimol postupné, ale za to významné zmeny. Ich hlavným cieľom je, aby zákazníkom poskytli nové funkcie, zvýšili výkon systému, zlepšili vašu produktivitu a zdokonalili celkový používateľský zážitok. Mnohí ľudia používajú produkty od Microsoftu denne, či už doma alebo v práci. Ak navštívite Godeal24, môžete si kúpiť originálnu licenciu pre Windows 10 alebo Microsoft Office už za pár eur. Všetko prebieha rýchlo a bez rizika.

Ak ešte stále používate starú verziu softvéru, jej bezpečnosť a kompatibilita sa bude postupne zhoršovať. Možno ste si mysleli, že nákup novšej verzie je finančne nákladný. Nie je to však pravda. Počas výpredajov na GoDeal24 môžete získať softvér bez prehnaných poplatkov a takisto úplne legálne. Ak chcete získať napríklad Office 2021, jeho cena za jeden kus štartuje na úrovni 25,61 €. Ak ale licencií nakúpite viac, čiastka klesne na 13,32 €.

Zľava – 62 % na Microsoft Office 2021 s kódom „GG62

Možno, že ste o tom nevedeli, no Windows 10 je v súčasnosti najpoužívanejší operačný systém spoločnosti Microsoft. Ak chcete získať Windows 10 Home, ktorý je ideálny na osobné účely, jeho cena začína na 7,51 €. V prípade nákupu profesionálneho Windows 10 Pro zaplatíte 7,59 € a po celý čas platí, že prechod na Windows 11 je úplne zadarmo. Ak navyše kúpite viac kusov softévru, Windows 10 začína na GoDeal24 na sume 6,13 €.

Až – 50 % zľava na Windows OS s kupónom „GG50

Prečítajte si tiež  Kúpte si Apple Watch Ultra. Konečne sú skladom za super cenu

Zľava – 62 % zľava balíky Windows + MS Office s kupónom „GG62

Ďalšie až – 50 % zľavy na Windows s kupónom „GG50

Zdroj: GoDeal24

Godeal24 má v ponuke aj množstvo iných, 100% zaručených a legálnych digitálnych licencií. Tento softvér môžete získať oficiálne s viac ako 80 % zľavou. Patria sem napríklad praktické nástroje pre počítače a mobilné zariadenia, ako napríklad séria IOBIT, softvér Ashampoo, Disk Drill a mnohé ďalšie.

Ďalšie počítačové nástroje: Najlepšia cena za najlepšie produkty!

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Je to vďaka vysokej kvalite nakupovania a mnohým výhodám, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti širokého výberu z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Nemusíte teda čakať na jeho fyzickú verziu.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here