Ahoj, keďže sú tie veľkonočné sviatky, radi by sme ti aj touto cestou chceli popriať ich príjemné a hlavne bezpečné prežitie. Bezpečné sme spomenuli preto, lebo už zajtra tu máme Veľkonočný pondelok a ako všetci dobre vieme, práve v tento deň vyťahujeme z tajných skrýší korbáče, kýble s vodou a tiež fajnové voňavky, ktoré následne použijeme na svojich frajerkách, maminách, starých maminách či kamarátkach. A keďže každý chlap môže byť pred takýmto sviatkom v koncoch, rozhodli sme sa pomôcť – takto upletieš korbáč!

Ako upliesť na zajtra korbáč?

V prvom rade budeš potrebovať poriadne vŕbové prúty. No a kde rastie vŕba? Predsa pri vode, teda poväčšine. Znamená to teda, že najlepšie miesto, kde hľadať správne prúty sú rieky, potoky a močaristé lúky. To už ale asi všetko vieš. Pokiaľ by si bol pri miestnom potoku neúspešný, pretože tu celá dedina či mesto už skúšalo svoje šťastie pred tebou, máme pre teba zaujímavý tip.

- Reklama -

Tento rok sme našli prúty na jednom netradičnom mieste. Pod mostom! Je to možno trošku ponižujúce ale pravda je taká, že tu vŕby rastú a ani sa tu nezdržiava príliš veľa jedincov, ktorí ťa chcú okradnúť, teda aspoň za bieleho dňa. Presne preto si nechaj mosty (najlepšie hlavné ťahy v tvojom meste) ako poslednú šancu.

Poďme ku korbáču. Nejde o to mať čo najdlhší korbáč, skôr čo najohybnejší. To potom nežnejšie pohlavie lepšie štípe. Presne preto vyberaj len ohybné a čerstvé prúty nie zoschnuté, ktoré sa tu budú lámať. Technika je v podstate jednoduchá ale keďže sme dobrý, niečo sme pre teba našli na internete.

Korbáč - svetapple.sk

Základom je zobrať 8 prútov a vyrobiť poriadnu rúčku, potom si prúty rozdelíš na 4 a 4, a posledný (vonkajší) z jednej štvorice prekladáš medzi 2 v druhej štvorici. Tento prút sa akosi sám zaradí na prvé miesto. Popísať to je ťažko ale hádam to lepšie uvidíš na videu, ktoré je priložené pri tomto článku.

Samozrejme, určite sa pýtaš, prečo máme takýto článok práve tu, na svetapple.skJe to jednoduché, aj my sme len chlapi a podobný článok na webe, kde by sme ho naozaj nečakali nám zachránil kožu.

Presne preto berieme ako veľmi dôležité šíriť takýto článok ďalej. Je to také naše posolstvo. Tak teda ešte raz, užite si sviatky a poriadne tie ženy vyšibte!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.