Po tom, čo Orange v júni tohto roku predstavil novú zjednodušenú ponuku mobilných služieb, prichádza od 3. novembra aj s vynoveným a zjednodušeným portfóliom služieb pevnej siete. Je prehľadnejšie, zrozumiteľnejšie, jednoduchšie, zákazník sa v ňom ľahšie zorientuje a bez zbytočného strácania času je schopný vybrať si službu, ktorá je pre neho najvýhodnejšia a najdostupnejšia. Zároveň, ak si svoj mobilný paušál spojí s pevným internetom do balíku Love, môže ušetriť ešte viac.

„Záleží nám na tom, aby naši zákazníci namiesto zdĺhavého hľadania tých najvhodnejších služieb do svojich domácností venovali svoj čas tomu, čo je pre nich skutočne dôležité. Chceme im dať to najlepšie, čo na trhu môžu získať a navyše im uľahčiť výber vďaka relevantnému portfóliu. Rozhodli sme sa preto upraviť našu ponuku pevného internetu, televízie, ako aj konvergentnej ponuky Love. V našej vynovenej fixnej ponuke sa sústreďujeme na jednoduchosť, prehľadnosť a pomer ceny a kvality. Pri tvorbe nových programov sme vychádzali z overených parametrov už existujúcich služieb a potrieb zákazníkov a tak veríme, že im naše služby uľahčia a spríjemnia  život. Navyše, ak naši zákazníci spoja mobilné a pevné služby, dostanú zľavu 5 eur mesačne, pokiaľ budú obe služby využívať. Žiadne triky, žiadne drobné písmo ani nemilé prekvapenia na faktúrach,“ priblížil vznik nového portfólia Paweł Galej, Chief Commercial B2C Officer spoločnosti Orange Slovensko.

Zákazníci si môžu vybrať z prehľadnej ponuky troch programov spoľahlivého fixného internetu (Základný, Stredný a Prémiový). Základný internet ponúka rýchlosť až do 50 Mbit/s za cenu 11 eur s viazanosťou. Stredný internet prináša rýchlosť až do 500 Mbit/s za 16 eur s viazanosťou. Prémiový internet, balík s najvyššou rýchlosťou až do 1 Gbit/s, je k dispozícii s viazanosťou za 21 eur a uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Pri výbere služby operátor vždy vyhodnotí, aký typ technológie je možné na adrese zákazníka zriadiť, či je to optický alebo DSL internet. Navyše ku každému balíku internetu Orange pridá aj službu Online ochrana Doma zadarmo, ktorá chráni dokumenty, heslá a citlivé údaje na počítači či mobilnom zariadení. 

Prehľad nových programov optického internetu

Orange
Zdroj: Orange

Pre zákazníkov, ktorí nie sú v pokrytí optiky, avšak môžu využívať DSL internet, pripravil Orange balík Základný internet s rýchlosťou do 15 Mbit/s za cenu 11 eur mesačne s viazanosťou a Stredný internet s rýchlosťou do 70 Mbit/s za 16 eur mesačne s viazanosťou.

Prehľad nových programov DSL internetu

Orange
Zdroj: Orange

Vynovená ponuka televízie

Orange myslel aj na milovníkov televízie a práve pre nich si pripravil novú zjednodušenú ponuku troch balíčkov televízie na doma so širokým výberom kanálov, navyše s archívom, možnosťou nahrávania či Filmotékou zadarmo. Program Základná TV stojí 7 eur, Stredná TV je k dispozícii za 10 eur Prémiovú TV, ku ktorej si zákazník môže vybrať štyri tematické balíky, môže mať za 15 eur mesačne. Ponuka platí pre kombináciu televízie s ktorýmkoľvek internetom. 

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Apple TV+ výrazne zdražuje. Toľkoto za službu na Slovensku zaplatíme

Prehľad nových balíčkov televízie

Orange
Zdroj: Orange

Orange upravil aj ponuku televízie Orange TV cez internet, ktorá obsahuje tri balíčky – Základná TV s 26 programami za 7 eur, Stredná TV so 60 programami za 10 eurPrémiová TV, kde si zákazník môže vyberať 4 tematické balíky podľa vlastného výberu, za 15 eur. Táto služba je bez viazanosti a všetky balíčky obsahujú tiež Filmotéku a možnosť nahrávania zadarmo.

Ak si však zákazník zoberie televíziu od Orangeu na doma, môže k nej získať službu Orange TV cez internet úplne zadarmo. Môže tak sledovať svoje obľúbené programy v mobile, tablete alebo na notebooku kdekoľvek a kedykoľvek.

S ponukou Love ešte výhodnejšie

Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre Stredný alebo Prémiový internet a Stredný alebo vyšší hlasový paušál Plus, môžu ušetriť ešte viac. Spojením do balíka Love získajú zľavu 5 eur na mesačný poplatok z ceny hlasového paušálu počas celej doby využívania internetu. Za dva roky tak môžu ušetriť až 120 eur.

Ponuka Love od Orangeu je nielen cenovo výhodná, ale prináša aj mimoriadny zákaznícky zážitok vďaka oceňovanej mobilnej sieti, rozsiahlemu 5G pokrytiu a dostupnosti služieb pevnej siete pre 1,8 milióna domácností.

Bližšie informácie o novej ponuke fixných služieb budú zverejnené na stránke Orangeu zajtra. Nájdete ich tu:

Môže ťa zaujímať
- Reklama -