Opäť nastal ten čas, keď GoDeal24 prichádza s neodolateľnými ponukami Black Friday Sales. Ak ste si celý rok šetrili, aby ste teraz chytili tie najvýhodnejšie zľavy a akcie, neexistuje lepšie miesto, kde by ste mohli minúť svoje ťažko zarobené peniaze než na GoDeal24!

Vďaka neuveriteľne zníženým cenám za Windows 10, Windows 11, Office a ďalšie produkty od Microsoftu by mal byť nadchádzajúci výpredaj ten najlepší „Black Friday“ za posledné roky. Ak chcete získať najväčšie zľavy na softvérové produkty, radšej sa poponáhľajte! Táto akcia je časovo obmedzená a čoskoro sa skončí!

Najdôležitejšie ponuky, ktoré si nemôžete nechať ujsť 

– 50 % zľava na operačný systém Windows s kódom: EGD50

Windows 11 je posledný operačný systém od spoločnosti Microsoft. Pokiaľ chcete dosiahnuť vyššiu produktivitu, práve voľba Windows 11 je pre vašu budúcnosť veľmi vhodná. Najmä ak ho teraz môžete získať za pár eur.

– 62 % zľava na operačný systém Windows s Office v spoločných balíkoch: EGD62

Ak si zakúpite balík Windows a Office spoločne, získate ešte vyššiu zľavu. Windows 10 Professional a Office 2021 Professional máte spolu napríklad len za 45,22 €.

Prečítajte si tiež  Kúpte si Apple Watch Series 8 za extrémne výhodnú cenu: Obľúbené hodinky sú v obrovskej zľave

– 62% zľava na ďalšie produkty od Microsoftu: EGD62

Okrem vyššie uvedeného nájdete na GoDeal24 aj viacero ďalších produktov od spoločnosti Microsoft, ako napríklad rôzne verzie balíka Office, Project atď. Práve teraz si ich môžete kúpiť so 62% zľavou.

Neváhajte a využite vyššie uvedené ponuky už dnes, pretože vzhľadom na vysoký dopyt si sám predajca nie je istý, dokedy bude mať skladové zásoby. Môže sa stať, že niektoré softvérové produkty nebudú k dispozícii už v priebehu nadchádzajúcich hodín!

GoDeal24.com je svetovým lídrom v predaji originálnych hier a softvérových kľúčov. Klienti pochádzajú zo všetkých kútov sveta a firma poskytuje 24×7 hodinovú podporu.

Internetového predajcu môžete kontakovať kedykoľvek pred alebo po objednaní produktu. Stačí poslať e-mail na adresu service@godeal24.com a tím zákazníckej podpory sa čo najskôr postará o vašu požiadavku.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJTlačová správa
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.