Spoločnosť Apple bola známa predovšetkým tým, že vďaka tajnostkárstvu predstavovala naozaj obrovské prekvapenia, o ktorých do tej doby nikto nevedel a nikto si ani len nedovolil odhadnúť, čo v skutočnosti príde. Takto prišiel na trh prvý iPhone, iPod či iPad. Avšak, v poslednej dobe sa Apple kazí a o nových produktoch vieme prakticky všetko ešte predtým, ako nám ich Tim Cook predstaví. To isté sa teraz stalo aj BMW!

Náhoda, alebo premyslený marketing?

Spoločnosť BMW má v poslednej dobe jednu smolu za druhou. Nová vlajková loď značky má totiž značné problémy. Všetko sa to začalo ešte 1.1.2015, kedy na internet prišli fotografie kompletne odmaskovanej „sedmičky“ a svet tak mohol tušiť ako bude vozidlo vyzerať. Ďalší nemalý problém prišiel pri nedávnej nehode prototypu pri ktorej sa dokonca druhé zúčastnené vozidlo (policajné vozidlo) prevrátilo na bok. Našťastie sa podľa informácií nikto vážne nezranil. Nová „sedmička“ má byť predstavená už 10.6.2015, no dnes 8.6.2015 unikli na internet kompletné fotografie zovňajšku a interiéru!

- Reklama -

Na rakúskych stránkach BMW, konkrétne v konfigurátore sa spoločnosti podaril ďalší „prúser“. Na internet sa totiž predčasne dostal do konfigurácie bavorskej spoločnoti nový model a tak si mohli novinári z celého sveta vyskladať tú svoju sedmičku. Okrem fotografií exteriéru je tu aj plno fotografií interiéru a BMW 7 sa nám tu dokonca ukázalo aj v M-Packete. Nie je teraz teda jasné, či BMW chce aby verejnosť videla jeho nový model, alebo bolo odhalenie úplná náhoda. Avšak začína sa to až veľmi podobať na Apple, ktoré taktiež trpí podobnými únikmi.

Fotky síce nie sú kvalitné, ale vidno na nich naozaj dosť!

Nová sedmička - svetapple.sk
Nová sedmička – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.