Spoločnosť Bose, ktorá momentálne súperí so spoločnosťou Beats na poli slúchadiel a iných hudobných produktov, pravdepodobne pripravuje svoju vlastnú, úplne novú streamovaciu službu, pomocou ktorej by mohla konkurovať práve Beats Music. Zdá sa teda, že hudobná vojna sa už čoskoro môže začať!

V Bose hľadajú zamestnancov

Spoločnosť Bose sa pravdepodobne chystá vyvinúť svoju prvú streamovaciu službu, pomocou ktorej by mohla konkurovať aj tej od Apple alebo lepšie povedané od Beats. V Bose naberajú nových zamestnancov a hľadajú vedúceho projektu pre vytvorenie streamovacej služby novej generácie a vytvorenie pevného ekosystému pre projekty. V hudobnej spoločnosti sa však začínajú obzerať aj po pracovníkoch, ktorí sa podieľali na vytvorení takých streamovacích služieb, ako napríklad Spotify, RDIO či samotné Beats Music. Skrátka hľadajú takmer každého, kto sa v danom obore vyzná a rozumie mu. Zatiaľ síce nemáme bližšie informácie ohľadom prvej streamovacej služby od Bose, ale je dosť možné, že by sa mali mať konkurenčné spoločnosti na pozore, keďže je zjavné, že v Bose to so službou myslia naozaj vážne!

- Reklama -
iphone-6-beats-music-svetapple.sk
Beats Music – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.