V dnešnom svete je možné takmer všetko, ľudia robia hlúposti, ktoré by nikoho z nás asi ani len nenapadli a občas na to doplatia aj nejakým tým vážnejším zranením či žiaľ aj životom. Našťastie prípad Rusky, ktorá si chcela urobiť selfie so zbraňou pri spánku, no tak nejako si pomýlila spúšť na svojom smartfóne so spúšťou na zbrani kalibru 9 mm, dopadol dobre!

Selfie

Dnešný fenomén selfie zasiahol naozaj všade a ľudia sú schopný fotiť sa s odistenou zbraňou pri hlave. Nie, nie je to žart, ale žiaľ krutá skutočnosť. Prípad, pri ktorom skoro prišla mladá, len 21 ročná Ruska takmer o život sa odohral v Rusku, kde sa chcela odfotiť vo svojej kancelárií so zbraňou kalibru 9 mm pri svojom pravom spánku. Žiaľ, nie vždy si človek uvedomí, ktorú spúšť stláča a vzhľadom na jej vážne zranenie si už asi sám vieš domyslieť, čo sa tejto žene stalo. Je to naozaj veľká hlúposť fotiť sa s odistenou zbraňou priamo pri svojom spánku, alebo len „fotiť sa s odistenou zbraňou“. Môže to totiž dopadnúť takto.

- Reklama -

Našťastie tento veľmi kuriózny prípad skončil happyendom, vzhľadom na to, že zranenia, na prvý pohľad možno smrteľné, mladá žena prežila a v súčasnosti je v nemocnici, kde dabsolvovala všetky potrebné ošetrenia a zotavuje sa z celej tejto veci.

Len tak dodáme, že táto žena to chcela urobiť kvôli tomu, aby všetkým ukázala, ako dobre sa jej darí v práci. O zbraniach asi moc nevedela a takisto nebola ani jej. Patrila strážnikovi, ktorý si ju v práci nechal po  nočnej služby.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.