Práve dnes ráno som sa zobudil, otvoril si niekoľko svojich obľúbených zahraničných portálov a uvidel tam hneď niekoľko negatívnych a hlavne smutných článkov, ktoré mi moju klasickú rannú náladu príliš nezlepšili. Práve preto som sa rozhodol, že to na našej stránke skúsim urobiť trošku ináč a ukážem ti video, na ktorom sa takmer určite zasmeješ.

Chlapcovi to príliš nevyšlo

Každý poznáme pocit, keď v niečom zlyháme. Áno, to sa vo svete jednoducho stáva ale tak isto sa stáva, že za to aj pomerne draho zaplatíme.

Práve toto je prípad istého chlapca, ktorý chcel ukázať aké je skvelé jeho nové púzdro na smartfón od spoločnosti Samsung a tak vykonal Crash Test pomocou veľkého kladiva, ktorým chcel len potvrdiť svoju vieru v tento obal.

Avšak, ako si už mohol predpokladať, príliš mu to nevyšlo, pretože tenučký obal nedokázal pokryť silný náraz obrovského kladiva a tak sa pri údere rozbil aj displej. Viac si však pozri v tomto videu:

Prečítajte si tiež  Čo dokáže nový fotoaparát v iPhone 6S a 6S Plus?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.