Dekele 3 je jedna z množstva napodobenín Jablkového iPhonu 6, ktoré vznikajú v Číne a pokúša sa získať zákazníkov najmä vďaka veľmi vábivému dizajnu, ktorý je takmer totožný s iPhonom 6. Pokiaľ aj vy patríte medzi tých, ktorých tento čínsky zázrak zaujíma, pozrite si jeho porovnanie s iPhonom 6!

Dekele 3 vs. iPhone 6

Zo začiatku sme chceli v článku porovnanať funkcie, výkon atď… Rozhodli sme sa však, že to necháme tak a radšej sa pozrieme na dizjan telefónu. Všetky podstatné funkcie sme vlastne opísali v tomto článku, takže pokiaľ vás to zaujíma, kliknite na tento odkaz.

- Reklama -

Dekele 3 je doslova vernou kópiou iPhonu 6. Aj keď je pravda, že zadné pásiky oddeľujúce od seba antény sú v tomto prípade  úplne iného tvaru a jednoznačne nie sú tak hrubé, ako na iPhone 6, spredu by  ste mali pravdepodobne aj vy problém rozoznať, o ktorý smartfón ide, až dokiaľ by ste ho nezapli. Toto zariadenie je tvarovo veľmi podobné iPhonu 6, ale čo sa týka spracovania, tak tu žiaľ celkom zlyháva!

Škoda!

Aj keď nie sme odporcami iných smrtfónov ako iOS, niekedy jednoducho musíme uznať aj Android a toto je jeden z tých prípadov. Tento smartfón totiž využíva veľmi dobrú techniku, skrytú vo veľmi peknom tele, no a tu je ten problém. Kto by chcel tak výkonný smartfón za dobrú cenu s tým, že by musel žiť s faktom, že má v skutočnosti čínsky klon iPhone? No, pravdepodobne nikto, alebo aspoň my nie, no myslíme si, že pokiaľ by výrobca ponúkol úplne iný, originálny dizajn, dosiahol by väčší úspech a predaj ako v tomto prípade. Čo si o telefóne myslíte vy?

Dekele 3 - svetapple.sk
Dekele 3 – svetapple.sk
Dekele 3 - svetapple.sk
Dekele 3 – svetapple.sk
Dekele 3 - svetapple.sk
Dekele 3 – svetapple.sk
Dekele 3 - svetapple.sk
Dekele 3 – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.