Operačný systém Windows a kancelársky balík Microsoft Office sú v podstate dva základné softvéry pre každý počítač. Zatiaľ čo Windows zabezpečuje bezpečný a efektívny chod vášho zariadenia, Office 2021 vám pomáha vo väčšej produktivite.

Ich kúpa žiaľ nebýva lacná, no dobrou správou je, že spoločnosť Keysworlds uvádza ďalšie zľavy! V najbližších dňoch vám preto dovolí kúpiť Windows a Office za vynikajúcu cenu, ktorú ešte znižujú naše zľavové kódy (v texte nižšie)

Samotné licencie sú samozrejme doživotné a podporujú všetky potrebné aktualizácie. Nová akcia, ktorá sa viaže ku Dňu otcov, vám umožňuje získať celý Microsoft Office 2021 len za 24,99 €, čo je skutočne neodolateľná ponuka. Ide samozrejme o kompletný balík, ktorý pokryje všetky vaše pracovné aj osobné potreby. Ak ho navyše budete inštalovať na viacero počítačov súčasne, Keysworlds má v ponuke aj špeciálne balíky, ktoré začínajú na sume 12,99 € / za PC. Všetok softvér je k dispozícii na stiahnutie (aktivačný kód) prakticky okamžite, takže nemusíte čakať na žiadne fyzické balenie.

58% off for MS Office 2021 Professional (kupón: Ebf58)

Teraz je najlepší čas na kúpu systému Windows 10 na Keysworlds, pretože na všetky operačné systémy platí zľava až do 52%! To znamená, že si môžete kúpiť originálny a lacný Windows 10 Pro za menej ako 10 eur.

52% off on Windows OS (kupón: Edo52)

58% zľava pre balíky Office a Windows (kupón: Ebf58)

Prečítajte si tiež  Špičkový soundbar JBL BAR 5.0 Multibeam kúpite po zľave výrazne lacnejšie

Spoločnosť Keysworlds nepredáva len originálny Office alebo Windows ale aj množstvo iných softvérových nástrojov. Či už ide o programy série iObit alebo čokoľvek iné, vo všetkých prípadoch ušetríte desiatky či stovky EUR a naplno uspokojíte svoje potreby.

Spoločnosť Keysworlds sľubuje 100 % záruku originality a okrem toho, že ponúka nízke ceny počas celého roka, často ponúka špeciálne akcie ako je tá dnešná! Najhorúcejšie produkty spoločnosti Microsoft môžete preto získať za mimoriadne nízke ceny!

Spoločnosť Keysworlds má profesionálny tím zákazníckeho servisu, ktorý poskytuje technickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Okrem toho spoločnosť Keysworlds ponúka doživotný popredajný servis produktov tak, ako sme už písali vyššie.

Ak sa chcete o spoločnosti Keysworlds dozvedieť viac, môžete navštíviť nielen jej webovú, ale tiež si prečítať reálne recenzie používateľov na Trustpilot!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here