Prakticky každý dospelý pracujúci človek na počítači dnes potrebuje balík kancelárskych nástrojov Microsoft Office, ktorého súčasťou sú programy ako Word, Excel či PowerPoint. Áno, teoreticky viete existovať aj bez nich, no nebudeme si klamať, že je to tak trochu trápenie. Platí to najmä v prípade, keď ich teraz dokážete získať za extrémne nízku cenu v výpredajoch na Godeal24.

Práve teraz si môžete zaobstarať doživotnú licenciu na Microsoft Office pre Mac (2019) po kliknutí na tento odkaz len za 28,99 €, pričom jej bežná cena sa pohybovala na úrovni 229 €. Samozrejme ide o jednorazovú platbu, po ktorej vás už nebudú trápiť žiadne balíky predplatného. Takisto si, ale môžete zaobstarať aj novšiu verziu Microsoft Office pre Mac (2021), ktorá sa po kliknutí na tento odkaz predáva za 79,69 € namiesto pôvodných 299 €. Áno, je to síce výrazne viac, no zároveň ide o poslednú verziu balíka, aká je dostupná. Nájdete v nej plno užitočných funkcií.

A ak vás nezaujíma Mac, ale skôr Windows, aj pre túto platformu nájdete v ponuke predajcu to svoje. Bude to výrazne lacnejšie. Microsoft Office Professional 2021 sa totiž po kliknutí na tento odkaz predáva len za 25,25 € namiesto pôvodných 299 €, čo je opäť extrémne výhodná cena. A stále to nie je všetko:

Doživotná licencia Microsoft Office za najlepšie ceny 

A ak vás viac zaujíma operačný systém Windows, aj v tomto prípade dokážete krásne ušetriť. Posledný Windows 11 sa totiž štandardne predáva až za 199 €, no po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať len za 13,25 €. Tešiť sa tak môžete na najnovšie aktualizácie, ktoré vás odbremenia od problémov, ktoré ste mali so svojou „pirátskou“ licenciou. Windows 11 tiež ponuka najmodernejšie funkcie vrátane Copilota, ktorý je založený na umelej inteligencii.

Prečítajte si tiež  Alza naskladnila PlayStation 5. Spolu s dvoma hrami ho získate za najlepšiu cenu na Slovensku

Windows 11 aj Windows 10 za najlepšie ceny 

Balík Windows + Office až so 62 % zľavou (zadajte kód: MAC62)

Ďalšie užitočné nástorje za skvelé ceny 

Až 50 % zľava na produkty Windows a Office (zadajte kód: MAC50)

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy: service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -