Flash dostal ďalšiu facku!

0
Adobe Flash Player - svetapple.sk

Netrvalo dlho a Flash dostal ďalšiu facku. Doteraz boli objavené dve naozaj veľké chyby, ktoré pomerne rád používal celý Hacking Team na to aby mohli sledovať iné zariadenia a získavať nové súbory pre štátne inštitúcie. Dnes sa objavila ďalšia chyba, cez ktorú sa hackeri dokázali dostať do iného počítača a verejnosť vo veľkom vymazáva Flash zo svojich počítačov!

Používanie Flashu nemusí byť bezpečné

Ako sa ukazuje, používanie Flashu nemusí byť ani zďaleka také bezpečné, ako by si si mohol myslieť. Experti totiž objavili celkovo už 3. chybu, ktorú používali chlapci z Hacking Teamu na to, aby mohli hackovať iné počítače či zariadenia, ktoré taktiež používajú Flash.

Aj vďaka tejto novinke začína akási vlna vzbury voči Flashu a používatelia ho vo veľkom začínajú vymazávať zo svojich zariadení či počítačov. Jeden z prvých vážnejších impulzov je napríklad aj to, že vývojári definitívne zakázali Flash v prehliadači Firefox! Uvidíme teda, ako sa bude celá situácia vyvíjať naďalej, pretože pre Flash to vôbec nevyzerá ružovo!

Adobe Flash - svetapple.sk

Adobe Flash – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk