Pokiaľ chodíte do práce a váš zamestnávateľ zvykne na konci roka organizovať vianočné večierky, tak by ste si asi nemali pozerať následujúce zábery. Vedenie Google sa totiž rozhodlo, že po 12 mesiacoch ťažkej práce dopraje svojim zamestnancom trošíčku nefalšovanej zábavy, a tak pre nich vystrojilo vianočný večierok, o ktorom sa vám asi ani nesnívalo! 

Tomuto sa hovorí zábava!

Pokiaľ si myslíte, že pre vás váš šéf každoročne vystrojí skvelú predvianočnú zábavu, v tom prípade si pozrite tieto fotografie, ktoré pochádzajú z „večierka“ spoločnosti Google. CEO spoločnosti Larry Page spolu s vedením dospeli k tomu, že zamestnanci po 12 mesiacoch tvrdej práce potrebujú trošku oddychu a zábavy, a tak pre nich vytvorili niekoľko vianočných večierkov, ktoré sú pre mnohých len snom. Celé to začalo ochutnávkou kvalitných vín. Potom mohli zamestnanci pokračovať na špeciálnej party, ktorá sa konala v „snehovej guli“. Pokračovanie akcie sprevádzali tanečníci Cirque du Soleil, ktorí predviedli pre zamestnancov vynikajúce predstavenie. Medzi ďalšie zábavky patrila možnosť odfotiť sa ako legendárny Indiana Jones, či návšteva lietadlovej lode USS Hornet! Skrátka zábava ako má byť!

- Reklama -

Čo poviete, chceli by ste byť súčasťou niečoho podobného? 🙂 

google1 google01 google3 google4 google5 google6 google7 google8 google9

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.