Hádaj, teda vlastne nehádaj, je to úplne jasné! Aký asi môže dať spoločnosť Samsung názov svojmu modelu S6 s 5,5″ displejom? No Note to teda nebude! Juhokórejský gigant má podľa pomerne spoľahlivých talianskych zdrojov priniesť na trh Samsung Galaxy S6 Plus, ktoré prinesie ako ináč 5,5″ displej. Meno pre väčší model teda zrejme vyberali tí najlepší kreatívci spoločnosti!

Samsung Galaxy S6 Edge

Spoločnosť Samsung zamestnáva tých najkreatívnejších marketingových zamestnancov, ktorí vymýšľajú mená pre budúce produkty spoločnosti. Veď prívlastok plus za označením nového modelu je originálny a je asi len náhoda, že to isté má vo svojom mene azda najpopulárnejší phablet na svete. Poďme však k samotnému zariadeniu. To má ponúknuť až 5,5″ displej, avšak nepôjde o „zväčšeninu“ klasickej verzie S6 ale S6 Edge, ktorá ponúka aj zaoblený displej.

Je teda jasné, že ak Samsung predstaví smartfón s týmto názvom, bude mať v portfóliu phablet zo zakriveným 5,5″ displejom, čím bude mať istú pridanú hodnotu, ktorú nemá ani samotné Apple. Tento displej by mal byť rovnako kvalitný ako v menšom modeli, keďže pôjde o „Samsungovskú“ domácu technológiu Super AMOLED, ktorú všetci novinári vychvaľujú do nebies.

Je veľmi náročné teraz predpovedať, či bude mať toto zariadenie skutočný úspech, alebo nie, keď ešte ani nebolo predstavené. Avšak myslíme si, že pokiaľ sa nezmení názov a vo výsledku pôjde skutočne o Samsung Galaxy S6 Plus, bude mať Samsung o problém viac, ktorým bude kritika z každej strany. V spoločnosti by si teda mali veľmi dobre rozmyslieť, aký názov svojmu smartfónu nakoniec dajú!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.