Blizzard dňa 15.4.2015 definitívne vydal svoju free-2-play kartovú hru Hearthstone: Heroes of Warcraft aj na iPhone. Obľúbená hra, v ktorej sa stretnete s najobľúbenejšími postavami Warcraftu, vyšla pôvodne už začiatkom minulého roku pre PC a Mac a neskôr sa objavila aj na tabletoch iPad. Samozrejme, na všetkých platformách je dostupná zadarmo s možnosťou nakupovania balíčkov kariet, buď s pomocou reálnych peňazí, alebo pomocou hernej meny

 

O hre

O Hearthstone sa pôvodne vravelo, že nevyjde tak skoro na iPhone, ak vôbec, čo bolo odôvodnené hlavne veľkosťou displeja u iPhone 5s a starších, ktoré jednoducho nemajú dostatočne veľkú obrazovku na hranie virtuálnej kartovej hry. S príchodom iPhone 6 a 6 Plus však argumenty stratili opodstatnenie a v čase väčších uhlopriečok je možné lepšie optimalizovať herné prostredie. Práve preto si najlepší zážitok z hrania vychutnajú majitelia 4,7″ iPhone 6 a 5,5″ iPhone 6 Plus. Mobilná verzia je tiež spojená s ostatnými verziami a tak je možné stiahnuť si na mobil svoje vlastné sady kariet, zlato a body skúsenosti zo serverov Battle.net.

Prečítajte si tiež  iPhone 16 dostane nové tlačidlo: Apple má hneď 4 prototypy
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.