Automobilky v dnešnej dobe ponúkajú množstvo multimediálnych systémov, ktoré v sebe okrem DVD mechaník obsahujú aj navigácie či iné natívne aplikácie, ktoré vodičom zjednodušujú život. Už nejaký piatok tu však máme éru smartfónov čomu sa samozrejme aj multimediálne systémy musia prispôsobiť. Hyundai už začal a investoval do vývoja úplne nového, ktorý sa nebude zameriavať na podporu Navigácie či DVD mechaniku ale priamo na Apple CarPlay či Android Auto!

Nový Display audio systém!

Automobilka Hyundai sa na budúcoročnej výstave CES, ktorá sa koná v Las Vegas chystá predstaviť svoj úplne nový multimedálny systém, ktorý pride s priamou podporou CarPlay či Android Auto. Automobilka si totiž uvedomuje, že budúcnosť patrí práve naším smartfónom či tabletom a práve preto sa pripravuje na novú éru, ako jedna z prvých vôbec. Svoj nový multimediálny systém nebude stavať na vstavanej navigácií či DVD mechanike ale na priamej podpore budúcich technológií. Tento systém bude montovaný aj do vozidiel nižšej triedy, a teda bude vyhovovať najmä mladej generácií vodičov, ktorí po takýchto vozidlách siahajú. Systém by mal byť podľa všetkého dokončený už koncom budúceho roka, čo zanemená, že ho v predaji uvidíme niekedy začiatkom 2016! Tak čo, šetríte na Hyundai? 🙂

- Reklama -
Nový multimediálny systém! - svetapple.sk
Nový multimediálny systém! – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.