Apple by mal podľa zdrojov blízkych Wall Street Journal pripravovať nový farebný variant svojho telefónu iPhone 6s. Má sa jednať o ružový variant, ktorý bude určený hlavne pre slečny a “barbíny”, ktoré sa chcú pokochať inou, než zlatou alebo striebornou farbou mobilu. Farebnú kombináciu  ružovo-bielu očakávame u ženskej verzie iPhonu 6s a iPhonu 6s Plus.

Čo bude nové?

Okrem štvrtej farebnej varianty by sme sa tiež mali stretnúť s technológiou Force Touch, ktorú už Apple stihol zakomponovať do Apple Watch, 12″ MacBooku a aj do nového MacBooku Pro s Retina displejom. Technológia je schopná rozpoznať medzi jemným ťuknutím a silným stlačením, vďaka čomu môžeme očakávať nové gestá. Novinky si tiež zachovajú súčasné rozlíšenia a uhlopriečky a tak sa tohtoročné modely budú volať iPhone 6s a iPhone 6s Plus. Uvidíme ako to teda bude. Určite vás budeme ešte informovať.

Prečítajte si tiež  Apple dnes aktualizovalo aj HomePod a HomePod mini na verziu 14.6
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.