Super Bowl je jeden z najsledovanejších televíznych programov na tejto planéte a technologické spoločnosti ako je napríklad Telekom si to dobre uvedomujú. Práve preto majú pripravené reklamy, ktorými nám všetkým budú chcieť vyraziť dych rovnako, ako to urobilo Apple v roku 1984. Telekom už zverejnil svoju reklamu a tá je naozaj vtipná! 

Reklama

V dnešnej dobe reklamy musia byť tvorcovia naozaj kreatívni aby vedeli ohúriť každého diváka. Práve preto dôsledne vyberajú do reklamy tých správnych ľudí. Takým človekom je jednoznačne aj Kim Kardashian West, ktorá má na svojom konte už viac, ako 17 miliónov selfie fotografií a za svojho manžela si zobrala známeho rappera. Kim si v reklame robí prakticky srandu sama zo seba a poukazuje na novú službu telekomunikačnej spoločnosti, ktorá umožňuje zákazníkom preniesť si svoje nevyužité dáta z jedného mesiaca do druhého po dobu jedného roka na to, aby mohli sledovať jej nový outfit poprípade make-up aj naďalej. Ide o skvelú reklamu ako zaujať diváka čo poviete? 🙂

- Reklama -
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.