Spoločnosť Kodak predstavila svoj nový smartfón! Táto dávno zabudnutá spoločnosť teda ukázala, že sa pokúša o návrat na trh, no tentoraz v poli smartfónov. Ich nový telefón síce nie je žiadnym revolučným produktom, poteší však slušným vybavením a samozrejme nízkou cenovkou.

Kodak sa vracia

Spoločnosť Kodak išla pred niekoľkými rokmi podobnou cestou ako Nokia a nakoniec na to aj doplatila. Táto spoločnosť jednoducho zavrhla vtedajší trend, čo ju dostalo do naozaj nepríjemnej situácie. Práve preto sa rozhodla, že sa vyberie cestou mobilných zariadení a predstaví lacný telefón s rozumným výkonom. Nový model s označením IM5 určite neohúri svojimi funkciami, no cenovka poteší. Toto zariadenie ponúka veľký 5″ HD displej, ktorý poháňa osemjadrový procesor MediaTek MT6592 a 1GB RAM. Vstavané úložisko disponuje pamäťou 8GB. Toto zariadenie teda nedisponuje príliš vysokými parametrami, ale disponuje veľmi príjemnou cenovkou a navyše fotoaparátom s rozlíšením 13 Mpx. Kodak do zariadenia vložil aj špeciálne UI, vďaka ktorému je ovládanie omnoho jednoduchšie a nebude robiť problém ani seniorom či používateľom, ktorí ešte predtým nemali smartfón. No čo tá slušná cenovka? Toto zariadenie sa predáva za 229 €, čo určite poteší“ Myslíte, že Kodak sa vráti späť alebo mu to nevyjde? 🙂

- Reklama -
Kodak - svetapple.sk
Kodak – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.