V dnešnej dobe sa výrobcovia smartfónou predbiehajú v tom, kto predstaví tenšie telo. Aj napriek tomu, že táto ich „súťaž“ môže vytvárať miliónové zisky, na všetko doplácajú samotní používatelia, ktorí prichádzajú o značne percento batérie a  jej výdrž je čoraz horšia a horšia. V čínskej spoločnosti Elephone si však zrejme konečne uvedomili, čo ľudia potrebujú a predstavili smartfón s kapacitou 5350 mAh! No, konečne!

Elephone P50000

Aj napriek tomu, že toto zariadenie nesie niekoľko výrazných dizajnových čŕt iPhonu 6, to by sme už ani tak neriešili. Pri mnohých čínskych spoločnostiach je to už v dnešnej dobe úplne normálna vec. Toto zariadenie však disponuje úplne niečim iným, prečo by sa mala jeho kúpa oplatiť! Disponuje neskutočne veľkou batériou, ktorej kapacita je na úrovni až 5350 mAh, čim sa toto zariadenie stalo smartfónom s najväčšou batériou na trhu! Výrobca deklaruje, že vám na jedno nabitie vydrží až 4 dni s tým, že nabíjanie na 70% bude trvať približne hodinku. Toto sú naozaj skvelé čísla a zariadenie nie je nijako extrémne hrubé! Jeho hrúbka je presne 9,3 mm, čím je len o 2,2mm hrubšie, ako iPhone 6 Plus! A čo celková veľkosť? Ani tu výrobca nesklamal a zariadenie je porovnateľné napríklad so Samsungom Galaxy S5. Čo sa týka technológií tak ide o naozaj nabitý stroj! Ponúka výkonny procesor, fotoaparát či dokonca čítačku odtlačkov prstov! Nech už si teda o tomto skvoste myslíte, čokoľvek, musíte uznať, že prinieslo niečo, čo ľudia potrebujú! Chceli by ste radšej aby bol váš iPhone o niečo hrubší ale jeho výdrž lepšia, alebo vám vyhovuje taký, aký je? 

- Reklama -
Elephone P5000 - svetapple.sk
Elephone P5000 – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.