Kto by si nepamätal na najznámejšieho rádiového psychiatra doktora Frasiera Cranea a jeho ikonické „Počúvam Vás“. Seriál Frasier patrí dodnes k jedným z najúspešnejších seriálov všetkých čias, o čom dostatočne svedčia nominácie a výhry prestížnych cien. Už onedlho by sme sa mali dočkať pokračovania seriálu, ktoré dorazí do novej streamovacej služby Paramount+.

Seriál sa vráti na televízne obrazovky po neuveriteľných 17-tich rokoch a to samozrejme s Kelseym Grammerom v hlavnej úlohe. Ten sa okrem stvárnenia protagonistu bude podieľať na výrobe aj ako producent. Vzhľadom na to, že produkovaniu a réžii sa venuje v Paramounte už 20 rokov, nie to žiadnym prekvapením.

- Reklama -

Frasier

Podľa prezidenta CBS, ktorému patrili práva na seriál je Frasier jedným z najunikátnejších projektov, ktoré sme v modernej dobe mali možnosť v televízii vidieť.

Predbežný dátum, kedy sa nových častí seiálu dočkáme však zatiaľ nie je známy. Dej sitcomu by ale mal priamo nadväzovať na poslednú jedenástu sériu, ktorá vyšla ešte v roku 2004. Kompletného pôvodného obsadenia sa však nedočkáme, nakoľko John Mahoney, ktorý stvárňoval rolu Frasierovho otca Martina v roku 2018 zomrel.

Prečítajte si tiež  The Morning Show od Apple TV+ odhaľuje nový trailer pre druhú sériu

Predbežný dátum, kedy sa nových častí seiálu dočkáme však zatiaľ nie je známy. Malo by sa však jednať o jeden z hlavných projektov a jedno z najväčších diváckych lákadiel, s ktorým služba dorazí na trh.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -