Pokiaľ si chcete kúpiť AirPods, no zdajú sa vám moc drahé, na trhu je množstvo alternatívnych produktov, ktoré získate za zlomok ceny a ponúknu vám slušný zvuk aj funkcie. Pekným príkladom sú slúchadlá Lenovo LP40, ktoré kúpite až extrémne lacno. Na AirPods od Apple sa dokonca aj podobajú.

Zariadenie je vybavené veľkými 13 mm meničmi, vďaka čomu ponúka solídnu kvalitu prehrávania vašich obľúbených skladieb. Výrobca uvádza že, zvuk je v slúchadlách P40 čistý, ostrý a dokonalo vyvážený, vďaka čomu si užijete aj množstvo detailov. Nechýba tu technológia Bluetooth 5.0, ktorá slúži na konektivitu a ani mikrofón, vďaka ktorému budete môcť cez slúchadlá Lenovo P40 bez problémov volať. To najlepšie však príde, keď sa pozriete na ich cenu.

Zatiaľ čo aj základné AirPods 2 z roku 2019 sú relatívne drahé a oficiálne sa predávajú za 159 € (po zľave ich môžete mať za cca 112 €), v prípade slúchadiel Lenovo P40 sa viete dostať oveľa nižšie. Po kliknutí na tento odkaz ich získate za cca 16 €, vďaka čomu veľmi slušne ušetríte. Už za takto málo peňazí môžete mať plnohodnotné zariadenie, ktoré nepotrebuje na svoje fungovanie žiaden kábel. A má aj ďalšie výhody.

Lenovo LP40
Zdroj: Lenovotoré

Lenovo P40 sa totiž spoliehajú na 230 mAh akumulátor, ktorý vám ponúkne príjemné 3 hodiny na jedno nabitie v rámci slúchadiel a až 12 hodín v rámci nabíjacieho puzdra. Má kapacitu 230 mAh a nabíja sa cca 1,5 hodiny. Slúchadlá potom disponujú 35 mAh akumulátormi. A aj keď nejde o žiadne oslnivé výsledky, na bežné použitie budú stačiť drvivej väčšine potencionálnych záujemcov.

Slúchadlá sú dokonca odolné aj voči vode, čo sa o základných AirPods povedať nedá. Disponujú totiž normou IP54, vďaka čomu im neublíži dážď a ani váš pot. Taktiež majú dotykové ovládanie na reguláciu hlasitosti, alebo prehrávača.

Zhrnuté podčiarknuté, aj keď nejde o žiaden technologický zázrak, pre bežného používateľa, ktorý hľadá obyčajné slúchadlá na počúvanie hudby a vybavovanie hovorov sú, ako stvorené. Navyše sa dajú kúpiť až za neuveriteľne nízku cenu. Veď keď ich viete po kliknutí na tento odkaz získať za cca 16 €, aký má vôbec zmysel kupovať si klasické káblové slúchadlá, ktoré sa budú predávať za podobnú sumu. Rozhodnúť sa, ale musíte sami.

Prečítajte si tiež  Špičkový iPhone 15 Pro Max klesol na cene: Ušetríte stovky eur
Môže ťa zaujímať
- Reklama -