LG vo štvrtok predstavila nový, 31″ 4K monitor s cenovkou okolo 1300§. Tí z vás, ktorí potrebujete kvalitný monitor napr. na grafiku sa určite potešíte, keď vám povieme, že monitor bude mať aj podporu Thunderboltu!

LG 31″ 4K Cinema projektor

Najväčším ťahákom nového monitora je určite uhlopriečka 31″ a technológie Maxx Audio a Adobe RGB Color Space, ktoré zaručujú brilantnú kvalitu obrazu a krásne a presné podanie farieb. Predaj v Amerike je už zahájený, v našich končinách by mal byť monitor dostupný v novembri.

- Reklama -

LG sa snaží presvedčiť profesionálnych grafikov najmä tým, že môžu upravovať 4K obsah bez nutnosti zmenšovať (zväčšovať) ho. Na obrovskej uhlopriečke sú totiž dostatočne viditeľné aj menšie detaily. Monitor ponúka zobrazenie takej veľkej časti obrazu ako je len možné bez nutnosti scrollovať alebo posúvať ho. Vďaka podpore DCI color štandardu ponúka monitor možnosť úpravy videí s úplne realistickými farbami.

Profesionáli ho budú milovať
Profesionáli ho budú milovať

LG verí, že im tento produkt pomôže upevniť ich vedenie na svetovom trhu profesionálnych monitorov a taktiež verí, že vyrobilo monitor, ktorý nabitý množstvom funkcií ponúkne profesionálovi všetko, čo potrebuje k svojej práci.

My sme radi, že si displej rozumie s Macom a Thunderboltom. LG spravilo dobrý krok.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Mladý chalan, ktorý rád podniká (odvážne kroky) hlavne vo svete internetovo-biznisovom. Momentálne spolumajiteľ, obchodník, marketér, editor a sporadický autor na svetapple.sk.