Obohaťte svoju zábavu o intenzívny zvuk, ktorý vyplní priestor mohutnými basmi.

Novinka od Logitech

Spoločnosť Logitech dnes rozšírila svoj produktový rad domácich reproduktorov uvedením modelu s úplným názvom Logitech z533 Multimedia Speakers. Už viac ako 30 rokov Logitech vytvára vysoko kvalitné audio produkty, ktoré vdýchnu život vašej hudbe. Každý systém je navrhnutý a testovaný v našich najmodernejších laboratóriách v oddelení výskumu a vývoja a je podrobený najvyšším akustickým štandardom, aby optimálne oživil váš hudobný zážitok. Výnimkou nie sú ani multimediálne reproduktory Logitech z533.

„Spotrebitelia nám neustále hovoria, ako veľmi majú radi reproduktory Logitech, a často vnímame podtón údivu, aké dobré skutočne sú,“ povedal Tomáš Kudweis, zo spoločnosti Logitech. „Vieme, že ak raz počuli reproduktory Logitech, háčik sa zasekol a ani model z533 ich určite nesklame.“

Logitech z533 - svetapple.sk
Logitech z533 – svetapple.sk

Poriadny zvuk

Reproduktorový systém poskytuje mohutný akustický výkon s bohatými basmi a prekreslenými výškami, ktorý vyplní každý kútik vášho domova plným zvukom. Multimediálne reproduktory Logitech z533 posunú zážitok z počúvania hudby, sledovania filmov a hrania hier na novú úroveň vďaka dynamickým basom, ktoré sprostredkúva čelne smerovaný subwoofer a drivery s plným pásmom s priemerom 2,25 palca (5,7 cm).

Multimediálne reproduktory Logitech z533 majú diaľkový ovládač na kábli, ktorý môžete umiestniť na vhodné miesto a mať tak ľahký prístup k hlavným ovládacím prvkom, akými sú napájanie, hlasitosť a úroveň basov, spolu s konektorom pre slúchadlá a ďalším vstupom na 3,5 mm jack. Vďaka niekoľkým možnostiam pripojenia, vrátane konektorov jack 3,5 mm a RCA (cinch), môžete pripojiť prakticky každé zariadenie so zvukovým výstupom – počítač, tablet, smartfón – alebo aj televízor.

Logitech_Z533_SOB

Cena a dostupnosť

Očakáva sa, že multimediálne reproduktory Logitech z533 budú k dispozícii na Slovensku od 15. júla 2015 za odporúčanú maloobchodnú cenu 89,99 €. Bližšie informácie môžete získať na adrese Logitech.com, alebo na Facebooku.

Mladší brat – Logitech z333

Spoločnosť Logitech dnes taktiež oznámila uvedenie reproduktorov Logitech z333. Tento 2.1 systém – s výkonom 80 watt v špičke (40W RMS) – zahrá vďaka subwooferu hlasité basy a zároveň jasné stredy a výšky zo svojich dvoch satelitných reproduktorov.

Logitech z333 sú k dispozícii na Slovensku od júla 2015 za odporúčanú maloobchodnú cenu 59.99 €. Bližšie informácie môžete získať na adrese Logitech.com, alebo na Facebooku.

LogitechZ333_FOB

Prečítajte si tiež  Apple natočí dokument o Billie Eilish na Apple TV+!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.