„Lopaty“ nestačia, Samsung predstavil svoj Galaxy surf, bez srandy!

0

Samsung je spoločnosť, ktorá už dávno pred tým, ako Apple prišlo s väčšími iPhonmi, ponúkalo obrovské uhlopriečky a aj to bol jeden z dôvodov, prečo ľudia nechceli prejsť k Apple. Veľkosť displeja je dosť zásadná, každopádne začali vznikať až neuveriteľne veľké produkty, jeden z nich má dokonca 5,8″ displej, čo je takmer skoro tablet, na ktorý sa nechytá ani iPhone 6S Plus. Najnovšie Samsung opäť prekračuje limity. Predstavil vlastný surf!

„Lopaty“ nestačia, Samsung predstavil svoj Galaxy surf, bez srandy!

Samsungu očividne nestačí len prenosná elektronika, ako napríklad smartfóny či tablety, on musí predstaviť niečo pomerne nezmyselné a v našich končinách v podstate aj nevídané. Načo by si surféri brali so sebou špeciálne hodinky či zariadenia, ktoré by ich informovali o výške vĺn či sile vetra, keď to môžu mať všetko v surfe? Teraz bez srandy. Samsung predstavil vlastný surf s obrovským LCD displejom, ktorý surféra informuje o všetkom možnom dôležitom.

Je to síce zaujímavý pokrok ale popravde, ktorý surfér by si reálne takéto niečo kúpil? Najmä ak by na to najskôr potreboval Samsung Galaxy S7, z ktorého Surf, alebo lepšie povedané displej na surfe získava informácie. Surfér dokonca môže dostávať aj správy napríklad od svojho trénera či otca tak, ako je to znázornené aj na videu. Na druhú stranu je to príliš technologická hračka a nie sme si úplne istí, či je tak potrebná, aby za ňu surféri vyhadzovali nehorázne čiastky, keďže určite nebude lacná ak sa napokon dostane do výroby.

Otázkou teda zostáva, prečo Samsung niečo podobné vlastne predstavil. Pochybujeme, že svoju budúcnosť vidí práve vo výrobe Surfov, je dosť možné, že chcelo len ukázať, čoho sú jeho technológie a hlavne LCD displeje v dnešnej dobe schopné. Je ich možné aplikovať úplne všade, aj do surfu a to sa určite Samsungu zobrať nedá. Pokiaľ ťa teda Surf zaujal, asi budeš musieť odísť od Applu, ak ho budeš chcieť používať, no vzhľadom na predstavu o finálnej cene tohto produktu sa nebojíme, že by sa nakoniec dostal aj do sériovej výroby!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk