Ak ste fanúšikom hernej série Mafia, už 28. augusta sa máte na čo tešiť. Za sumu 40€ si budete môcť zakúpiť kompletný remaster pôvodného prvého dielu, ktorý bol vydaný ešte v roku 2002. Legenda z Česka mala na svoju dobu veľmi slušnú grafiku. Dnes už ale vyzerá zastaralo. Pozrite si priame porovnanie traileru s Mafia: Definitive Edition.

Mafia (originál) vs. Mafia: Definitive Edition

Určite nebudeme preháňať, keď povieme, že remaster Mafie je jedna z najočakávanejších hier roku 2020. Legendárny titul dostane modernú grafiku, prepracované prostredie, vylepšený príbeh či množstvo akcie, ktorá nás zabaví na celé hodiny.

Vývojári už sľúbili aj český dabing, takže sa máme na čo tešiť. Celý dej bude samozrejme skoro úplne totožný, ako ten z roku 2002. Doplnený má byť o niekoľko príbehových línií, čím bude ešte atraktívnejší.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Remaster s názvom Mafia: Definitive Edition vyzeral lákavo už na prvých obrázkoch. Dnes si však môžete pozrieť zábery z gameplayu v oficiálnom traileri pre hru. Aj tu sa tvorcovia držali pôvodnej verzie a takmer všetky zábery naaranžovali úplne rovnako.

Porovnanie po 18. rokoch je skutočne pôsobivé. Herný priemysel sa posunul o celé levely smerom dopredu. Do komentára nám napíšte, čo si o týchto rozdieloch myslíte vy. My sa už na novinku nevieme dočkať…

Prečítajte si tiež  Hyundai a Kia zmenili názor. S Applom vraj nediskutujú
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.