Ak ste fanúšikom hernej série Mafia, už 28. augusta sa máte na čo tešiť. Za sumu 40€ si budete môcť zakúpiť kompletný remaster pôvodného prvého dielu, ktorý bol vydaný ešte v roku 2002. Legenda z Česka mala na svoju dobu veľmi slušnú grafiku. Dnes už ale vyzerá zastaralo. Pozrite si priame porovnanie traileru s Mafia: Definitive Edition.

Mafia (originál) vs. Mafia: Definitive Edition

Určite nebudeme preháňať, keď povieme, že remaster Mafie je jedna z najočakávanejších hier roku 2020. Legendárny titul dostane modernú grafiku, prepracované prostredie, vylepšený príbeh či množstvo akcie, ktorá nás zabaví na celé hodiny.

- Reklama -

Vývojári už sľúbili aj český dabing, takže sa máme na čo tešiť. Celý dej bude samozrejme skoro úplne totožný, ako ten z roku 2002. Doplnený má byť o niekoľko príbehových línií, čím bude ešte atraktívnejší.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Remaster s názvom Mafia: Definitive Edition vyzeral lákavo už na prvých obrázkoch. Dnes si však môžete pozrieť zábery z gameplayu v oficiálnom traileri pre hru. Aj tu sa tvorcovia držali pôvodnej verzie a takmer všetky zábery naaranžovali úplne rovnako.

Porovnanie po 18. rokoch je skutočne pôsobivé. Herný priemysel sa posunul o celé levely smerom dopredu. Do komentára nám napíšte, čo si o týchto rozdieloch myslíte vy. My sa už na novinku nevieme dočkať…

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.