Nová aktualizácia sa dodáva prostredníctvom služby Windows Update rovnako, ako verzia z októbra 2020 a zavádza tri nové funkcie zamerané na používateľa.

Ide o vylepšenú podporu Windows Hello pre zariadenia s viacerými kamerami, prepracovanú verziu programu Windows Defender Application Guard a nové služby skupinovej politiky, ktoré umožňujú rýchlejšie aktualizácie pre vzdialených pracovníkov.

V prípade, že chcete zlepšiť efektivitu a úroveň svojho štúdia na škole, prípadne profesionálnej práce, vlastnenie oficiálnej licencie pre Windows 10 je pre vás nevyhnutné. Godeal24 prináša veľkú letnú akciu, vďaka ktorej ho môžete získať za najnižšie ceny široko ďaleko. Stáť vás bude doslova len niekoľko eur.

45 % zľava na všetky programy Windows 10 s kódom: EBS45

60% zľava na produkty MS OFFICE s kódom: EBS60

Proces nákupu je jednoduchý a k dispozícii je viacero spôsobov platby, či už cez PayPal alebo kreditnú kartu. Doprava je samozrejme zdarma, pretože sa počíta len s aktivačným kódom, ktorý dorazí na váš e-mail. Všetky vyššie uvedené akcie a špeciálne zľavy sú časovo obmedzené a platia len do vypredania zásob. Ak teda chcete upgradovať softvér, nemali by ste s tým váhať.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov sa môžete obrátiť na zákaznícke služby Godeal24.com, ktoré sú vám neustále k dispozícii prostredníctvom e-mailovej adresy service@godeal24.com.

 

Prečítajte si tiež  Ak máte problém s výdržou batérie na iPhone s iOS 16, možno za to môže táto funkcia
Môže ťa zaujímať
- Reklama -