Určite viete, že Microsoft a Apple nie sú spoločnosti, ktoré sa majú navzájom príliš v láske. Zosmiešňovanie tu prichádza zo strany Microsoftu, kde ukážu svoj najnovší produkt a ten Jablkový sa snažia čo najviac skritizovať. Dnes sa však objavila úplne nová reklama, ktorá nám popravde ani nedáva príliš veľký zmysel, no hlavné je, že Microsoft zistil, že tablety majú aj dotykový displej!

Čo to vlastne je?

Lenovo Yoga 3 je najnovším výtvorom zo spolupráce Microsoftu a Lenova. Je to vlastne 2 v 1 počítač, ktorý môžte pohodlne používať aj ako tablet, keďže ponúka aj dotykový displej. V najnovšej reklame z dielne Microsoftu, v ktorej sa Yoga 3 pokúša vytvoriť z tenučkého Macbooku Air absolútne bezvýznamné zariadenie, si však zjavne neuvedomili, že Jablkový počítač spadá do úplne inej kategórie, a tak je toto porovnávanie veľmi podobné, ako by  mal niekto porovnávať motorku s autom. Tak ako motorka, aj auto má svoj motor, no zároveň o 2 kolesá navyše. Veď posúďte sami! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.