Už od zajtra sa na Slovensku spúšťa projekt celoplošného testovania v súvislosti s ochorením COVID-19. Viacero čitateľov nás upozornilo na oficiálnu SMS správu, ktorú v týchto chvíľach rozosiela Ministerstvo obrany Slovenskej republiky.

Ministerstvo obrany Slovenskej republiky vás pozýva na celoplošné testovanie

Pokiaľ ste sa s nasledujúcou SMS správou zatiaľ nestretli, v priebehu niekoľkých hodín sa to môže zmeniť. Ministerstvo obrany Slovenskej republiky apeluje na občanov, aby sa v dňoch 31.10. a 1.11.2020 od 7:00 do 21:30 zúčastnili celoplošného testovania na COVID-19.

Využiť môžu akékoľvek odberné miesto v rámci krajiny a to v čase medzi 7:00 a 21:30. Výsledok testu bude k dispozícii do 30 minút v zalepenej obálke. Viac sa dočítate na internetovej stránke somzodpovedny.sk.

Celé znenie SMS správy:

MINISTERSTVO OBRANY SR: Pripojte sa k ludom, ktori chrania seba, ale aj svojich blizkych a pridte sa bezpecne a zadarmo otestovat na COVID-19 v dnoch 31.10. a 1.11.2020 od 7:00 do 21:30 kdekolvek na uzemi SR. Odberne miesta najdete na www.somzodpovedny.sk. Vysledok testu sa dozviete do 30min. v zalepenej obalke s instrukciami. Ucastou pomahame chranit seba a svojich blizkych. Spolu to zvladneme!

Prišla už aj vám? Napíšte nám do komentára!

Ministerstvo obrany Slovenskej republiky rozosiela SMS súvisiacu s plošným testovaním.
Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Slováci čelia ďalšiemu podvodu. Táto SMS vás pripraví o peniaze
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.