Pokiaľ chcete dosiahnuť čo najlepšiu produktivitu na svojom počítači, potrebujete v ňom používať špičkový softvér. Spoločnosť Microsoft je v tejto oblasti priekopníkom a svoje riešenie ponúka pre zariadenia s operačným systémom Windows aj macOS. Dnes vám ukážeme, kde si môžete kúpiť originálne licencie na MS Office 2021 a Windows za najlepšie ceny na trhu. Brutálne na nich ušetríte a nebudete sa musieť viazať na žiaden druh predplatného.

Tak napríklad, obľúbený balík Microsoft Office Professional 2021 teraz môžete získať po zľave len za 24,25 €. Nájdete tu všetky programy ako Word, Excel, Powepoint, Outlook a podobne. Rovnako je k dispozícii aj Microsoft Office Home & Business pre Mac 2021, ktorý sa po zľave predáva už od 28,99 €. Pôvodná cena tohto balíčka štartovala na úrovni 299 €. Za všetko môžete vďačiť augustovému výpredaju na Godeal24, na ktorom niektoré zľavy dosahujú až 90 %. Ponuky nižšie vás o tom presvedčia:

Najlepšie výpredajové ceny na Godeal24

Kúpte si viac licencií a ušetríte 

Výhodné balíky MS Office + Windows s kódom 

Až 50 % zľava na ďalšie produkty od Microsoftu s kódom GG50

Prečítajte si tiež  Windows 10 má problémy s aktualizáciami. Nič neopravujú ale kazia...

Ďalšie PC nástroje za super ceny

MS Office a Windows v zľave
Zdroj: GoDeal24

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -