Skutočne neuveriteľné, čo sa stalo v Číne len pre iPhone. Istý pár chcel predať svoju dcérku, ktorá mala iba 18 dní len preto, aby si kúpil iPhone. Kam zájde ľudská naivnosť a ohavnosť kvôli tomu, aby človek mal v ruke vytúžený predmet?

Ohavné!

Devätnásť ročný muž z Číny identifikovaný ako “A Duan” sa podľa čínskych médii pokúšal nájsť kupujúceho cez aplikáciu na odosielanie správ QQ, ktorý by kúpil ich dcéru a to bez súhlasu biologickej matky.

- Reklama -

V tomto prípade mala byť dohodnutá cena za bábätko 3 500 USD, ktorú mal kupujúci zaplatiť za to, aby jeho sestra mala dcéru. Podľa miestnych úradov matka dieťa porodila ešte ako maloletá a keď zistila, že jej manžel chce ich dcéru predať za iPhone okamžite opustila mesto a dlhšiu dobu bola nezvestná, no nakoniec ju polícia našla a obvinila.

K prípadu sa vyjadrila tak, že aj ona sama bola adoptovaná a veľa ľudí v jej rodnom meste svoje deti predáva, pretože sa o ne nemôžu postarať a vychovať ich. Zakončila to tým, že nevedela, že je to ilegálne. Obidvaja rodičia skončili vo väzení prihliadnuc na to, že sudca bral do úvahy ich ekonomické pomery a nakoniec udelil mužovi tri a žene dva a pol roka odňatia slobody.

Nanešťastie, tento príbeh nie je prvý svojho druhu, pretože ľudia túžiaci po produktoch od značky Apple urobia nemožné, dokonca si nechajú odobrať obličku len preto, aby dosiahli svoj cieľ a získali potrebné financie.

5238403232_9f812f717f_o-780x520

Zdroj: cultofmac.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -