Určite si pamätáte na projekt NoPhone. Ide o prvý smartfón, ktorý odolá pádu z lietadla či prejdeniu párnym valcom. Odolný je aj voči vode a vlastne všetkému, čo by ho za iných okolností mohlo poškodiť. Autori tohto zariadenia si zakladajú na tom, že vyliečia závislosť na smartfónoch a preto sa rozhodli, že svoj nový model začnú naozaj predávať. 

Dve verzie

NoPhone má naozaj kreatívny prezentačný plagát. Autori totiž chceli vyzdvihnúť to, čo naozaj ponúknu samotnému používateľovi a preto na plagáte nájdeme napríklad informácie, že NoPhone neponúka fotoaparát, Full-HD displej, IOS 8 či NFC tak, ako iPhone 6. NoPhone si totiž môžte kúpiť len v dvoch verziách. Za tú jednoduchšiu (kus plastu) zaplatíte len 12 dolárov, čo je naozaj vynikajúca cena. Pokiaľ by ste však chceli posunúť levely a v spoločnosti si vybudovať aspoň aký taký rešpekt, v ponuke je ešte jedna verzia s názvom „selfie“, ktorá na miesto prednej kamery ponúka zrkadlo. Za túto verziu zaplatíte 18 dolárov. Zdá sa, že autori tohto projektu budú naozaj úspešní. Predpokladaná produkcia je totiž zo začiatku odhadovaná na 1600 kusov zariadení. Tak čo, kúpite si ho? 🙂

NoPhone-Selfie-1
V ponuke je aj exkluzívnejšia verzia „selfie“ – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.