Spoločnosť Samsung má v poslednej dobe naozaj nemalé problémy s predajmi svojich zariadení, keďže jej spoločnosť Apple s iPhonom doslova kradne zákazníkov. Povedzme si na rovinu, Samsung Galaxy S6 je po technickej stránke určite lepším smartfónom ako iPhone 6, avšak má jednu nevýhodu. Prišiel na trh neskoro a má v sebe Android, ktorý tak trochu môže odrádzať od kúpy. Práve preto musí predstaviť svojho konkurenta pre iPhone 6S Plus, ktorý by mal výjsť začiatkom septembra!

Galaxy Note 5 už v auguste

Samsung by mal predstaviť svoju novú vlajkovú loď medzi phabletmi o čosi skôr ako sa predpokladalo. Ako nás informoval denník The Wall Street Journal juhokórejský gigant sa tak trochu bojí svojej konkurencie a tak predstaví novú vlajkovú loď Galaxy Note 5 už koncom augusta a nie začiatkom septembra na veľtrhu elektroniky IFA v Berlíne, kedy to bolo tak trochu zvykom. Pokiaľ sa totiž pozrieme na udalosti z minulého roka tak vidíme, že Samsung po predstavení Note 4 utrpel jednu veľkú mediálnu facku, keďže ho vydal len 6 dní pred predstavením iPhonu 6 a iPhonu 6 Plus.

- Reklama -

Stalo sa totiž to, čo všetci predpokladali a média po celom svete upriamili svoju pozornosť práve na zariadenia spoločnosti Apple, čím sa na Samsung akoby zabudlo a ten prišiel o pozornosť aj predaje. Tento rok by sa to však malo zmeniť a Samsung vydá Note 5 o čosi skôr, aby sa mu média stihli venovať ešte pred iPhonom 6S a iPhonom 6S Plus.

iPhone 6 Plus - Samsung Galaxy Note 4 - svetapple.sk
iPhone 6 Plus – Samsung Galaxy Note 4 – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.