Apple Pay bol po predstavení okamžitým hitom. Aj napriek tomu, že ho reálne môžu používať len v niektorých krajinách od vydania iOS 8.1, získal si medzi ľuďmi ozajstnú popularitu a prvé čísla dokazujú, že ľudia platia výrazne viac pomocou svojich smartfónov, ako kedykoľvek predtým. Pozrite si novú reklamu, ktorú uviedol MasterCard!

MasterCard reklama

Po predstavení Apple Pay sme mohli očakávať, že MasterCard, či Visa budú s Apple Pay súperiť. Opak sa však stal pravdou a hneď po predstavení tohto platobného systému prehlásili, že ide o skvelú revolúciu. Master Card sa dokonca rozhodol, že Apple Pay využije aj vo svojej najnovšej reklame, ktorá propaguje špeciálny systém odmeňovania zákazníkov za platby. Do hlavnej úlohy tejto reklamy umiestnili samotnú Gwen Stefani, stretnutie s ktorou bolo hlavnou výhrou. Pokiaľ ste fanúšikom tejto speváčky, na svoje si prídete aj počas počúvania melódie, ktorá hrá v pozadí celej reklamy. Ide totiž o úplne nový song s názvom Spark The Fire. Čo poviete, páči sa vám táto reklama? 🙂

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.