O tom, že nový slogan na plagáte pozvánky, ktorú spoločnosť Apple rozoslala médiám po celom svete aby ich navnadila na ďalší Keynote, ktorá sa bude konať už 9. septembra znie: “Hey Siri, give us a hint” sme ťa už informovali! Ak si to premeškal klikaj sem!

Apple určite rátalo, že sa skalní fanúšikovia budú pýtať túto otázku priamo hlasovej asistentky a tak sa po opýtaní dočká každý jeden aj veľmi zaujímavej odpovede! Prednedávnom ale Apple pridal zopár ďalších, no nás najviac zaujala tá „najtajnejšia“ a pre mnohých nepochopiteľná odpoveď.

Čo to znamená ?

Po tom čo Apple pridala zopár odpovedí na „Give me a hint“ objavila sa tam jedna s číslami 01000111, 01101111, 01110100, 01100011,01101000 a 01100001. Toto sú čísla binárnej sústavy, ktoré vyjadrujú anglické slovo „Gotcha“ . Toto je anglický slang pre naše „Nachytal som ťa“.

Nachytal som ťa!

Je zaujímavé, že Apple umiestnilo takýto zaujímavý odkaz do svojej hlasovej asistentky. Je otázne, či Apple len chcel aby sa ľudia potrápili a prekladali si tieto čísla len tak, pre zábavu, alebo chystá niečo oveľa  väčšie. Každopádne, odpoveď na túto otázku sa dozvieme o necelých 24 hodín na Apple Keynote.

Aby si nezabudol!

Apple Keynote sa koná už dnes 09.09.2014 o 19:00 nášho času. SvetApple ti samozrejme bude prinášať všetky novinky. Stream naživo si budeš môcť na svojom jablkovom zariadení vychutnať na tejto stránke. O dostupnosti streamovania na Windowse ťa budeme informovať počas Keynote.

Prečítajte si tiež  Posielanie peňazí cez Siri? Áno!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Dominik Bullo
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail dominik.bullo@svetapple.sk