Spoločnosť Pebble len prednedávnom spustila na Kickstarteri veľmi úspešnú kampaň na svoje hodinky Pebble Time, kedy ľudia objednávali ako šialení. V spoločnosti si zrejme uvedomili, že jedna verzia s viacerými farbami je naozaj málo a tak prichádzajú „luxusnejšie“ Pebble Time Steel. Tieto hodinky sú oceľové a prinášajú až 10 hodinovú výdrž batérie.

Pebble Time Steel

Nová verzia hodiniek Pebble Time s označením Steel prichádza len veľmi krátko po tom, čo spoločnosť spustila úspešnú kampaň na Kickstartery, kde si hodinky behom jedného jediného dňa objednalo rekordné množstvo ľudí. Nová verzia bude logicky vyrobená z kovu, no hodinky neprídu o žiadne svoje funkcie, práve naopak. Vzhľadom na to, že celková veľkosť ich tela má byť o čosi väčšia ako u klasického modelu Time, majú vydržať až o 3 dni dlhšie! Znamená to teda 10 dňovú výdrž batérie.

- Reklama -

A čo cena? Hodinyky od Pebble zožali obrovský úspech predovšetkým preto, lebo ich cena neprekročila hranicu 70$/kus. V porovnaní s cenou Apple Watch je to naozaj málo. Koľko však bude stať oceľová varianta? Pebble sa rozhodlo, že cenu stanoví na rovných 250$, čo je však o 100$ menej ako cena za základné hodinky Apple Watch. K oceľovému náramku dostanete ešte jeden kožený, ktorý bude v balení s hodinkami. Najlepšie je, že k dispozícií je aj zlatá varianta (nie pravé zlato) s červeným náramkom, ktorá je vernou kópiou Apple Watch!

A čo robiť, pokiaľ som si už hodiny zakúpil? Žiaden problém, pokiaľ ste si už základný model zakúpili, no chceli by ste radšej ten oceľový, Pebble je na to pripravené a umožňuje si jednoducho doplatiť k objednávke ďalších 180$!

Pebble Time Steel - svetapple.sk
Pebble Time Steel – svetapple.sk

zdroj: appleinsider.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.