Výrobca autorádií Pioneer predstavil na Parížskej automobilovej show svoje nové autorádio, ktoré podporuje funkciu Apple CarPlay. Pokiaľ teda máte staršie vozidlo alebo vozidlo, ktoré nepodporuje túto službu, nemusíte ho meniť za nové! Stačí navštíviť predajňu Pioneer!

Pioneer AppRadio 4

Na Parížskej automobilovej show boli predstavené aj iné novinky, ako nové generácie koncernových automobilov. Spomínaná značka, ktorá sa už roky špecializuje na výrobu autorádií,  tu predstavila novú generáciu s označením AppRadio 4, ktoré okrem iného ponúka aj službu AppleCar Play. Celý systém funguje na akomkoĺvek vozidle, a tak sa netreba báť, že by vám nefungoval. Pokiaľ vás nové autorádio zaujalo a pýtate sa, koľko si naň máte pripraviť, povieme vám, že to nebude málo! Pôjde konkrétne o 600 $ a to si už rozmyslite, či si radšej nekúpite iPad mini a nezabudujete si ho namiesto autorádia! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.