Technológia sa v dnešnej dobe dostala neuveriteľne ďaleko, no stále nedosiahla maximum. Každopádne ľudia sú už v dnešnej dobe schopní vyrobiť kameru, ktorá váži len 63 gramov. Ako podobnú kameru využiť? Nikto nevie, no niekoho napadol zaujímavý nápad a zdá sa, že bol naozaj skvelý! Kameru umiestnili na orla, ktorý lieta krajinou. Pozrite sa na to, ako to skutočne vyzerá z vtáčej perspektívy!

Vtáčia pespektíva

Ľudia si jednoducho vedia poradiť azda v každej situácií. Pomocou pokročilejšieho počítačového programu a drona s kamerou dokážu urobiť hodnoverné video, ktoré vyzerá, akoby bolo natočené z orla. Následujúce zábery však nepochádzajú zo žiadneho drona a ani počítačového programu. Skutočne ide o orla, ktorý lieta nad rôznymi krajinami ako napríklad Dubaj, Paríž, Londýn alebo len nad nádhernou prírodou. Určite sa pýtate ako to je možne a my vám veľmi jednoducho odpovieme.

- Reklama -

Žijeme v roku 2015 a v dnešnej dobe sa už dá jednoducho takmer všetko. Jednoducho sa podarilo vyrobiť mini kameru, ktorá váži len 63 gramov a tak je ju možné umiestniť aj napríklad na orla či iného živočícha. Pozrite si následujúce videá, ktoré vás určite zaujmú!
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.